VÁLEC | Koala

3 199 Kč
Skladem

Už staří Římané věděli, že takový obyčejný válcovitý pilíř dokáže podepřít a zpevnit i tu nejmohutnější stavbu. A protože Bunkr je především o stavění, nesmí v naší nabídce válec chybět.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Number 1Válec Toggle Answer

Bunkr je hlavně o stavění, proto nesmí válec v nabídce chybět. Už staří Římané věděli, že takový obyčejný válcovitý pilíř dokáže podepřít a zpevnit i tu nejmohutnější stavbu.

Pokud vám děti válec na chvíli vypůjčí, můžete ho využít na cvičení. Na našem Instagramu naleznete videa od maminky Lenky, kterými se můžete inspirovat.

Answer Image 1
Number 2 Rozměry Toggle Answer

Se svými 90 cm je vysoký tak akorát, aby podepřel stavbu z Bunkru. Díky jeho šířce 33 cm unese dokonce obě matrace, a tak už se sourozenci nemusí mačkat.

Answer Image 2
Number 3 Složení a péče Toggle Answer

Povrch Bunkru je řešený vyměnitelným a pratelným potahem, který šijí šikovné české švadlenky na severu Čech. Měkká, sametová látka je velmi odolná a skvěle se čistí – navíc ji můžete vyprat v pračce na 30 °C.

Zipy odpovídají barvě Bunkru. Díky ušitým garážím se zip krásné schová, aby zamezil poranění. Kvalitní pěny nadprůměrné pružnosti se vyznačují vysokým komfortem užívání. Záleží nám na planetě, proto přidáváme co nejméně barevných ustalovačů. Pěny pro nás vyrábí rodinná firma z Moravy.

Využívané materiály vlastní certifikát STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Znamená to, že materiál neobsahuje škodlivé látky v koncentracích, které mají negativní dopad na lidské zdraví, např. pesticidy, chlorfenoly, formaldehydy, alergenní barviva, zakázaná azobarviva a extrahovatelné těžké kovy.

Answer Image 3
Number 4 Další informace Toggle Answer

Válec není hračka. Jedná se o hravý bytový doplněk, který byl vyroben tak, aby odolal i dětské fantazii.

Varování: Obsahuje malé části (jezdce zipů).

A jaké máme certifikace? Sledujte

Answer Image 3
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz