O nás


Jak se zrodil Bunkr a kde to celé začalo

Cesta momkii začala v roce 2020, kdy se v bráně do Krkonoš zrodila jednoduchá myšlenka – sestava variabilních matrací, která rozvíjí dětskou fantazii a dospělým vrací vzpomínky na dětská léta, kdy si jako malí stavěli nedobytné pevnosti. Myšlenku pomohla zrealizovat rodinná firma ze severních Čech, kde šikovné české švadlenky dodnes šijí kvalitní potahy pro naše produkty. A tak vznikla modulární sedačka Bunkr.

Stěhování a nový start

V roce 2023 jsme se přestěhovali na Moravu, a to rovnou do jednoho z jejích nejkouzelnějších měst, do Zlína. Stěhování jsme pojali jako nový start, vzniklo momkii a Bunkr stal designovou modulární pohovkou, která rozvíjí dětskou fantazii a pohyb.

Vedle modulárních sedaček Bunkr a doplňků rozšiřujeme naše portfolio a chceme nabízet jedinečný nábytek pro děti, který se hodí nejen do dětského pokoje, ale i do obýváku. Radost pro malé, design pro velké

Certifikát kvality od TÜV SÜD

Nový začátek a stěhování pro nás znamenalo přemýšlet zodpovědněji. Prvním cílem naší nové cesty proto bylo získat certifikát kvality od společnosti TÜV SÜD, která je předním poskytovatelem certifikací. Za kvalitou našich produktů a služeb si stojíme a certifikát kvality je pomyslnou třešničkou na dortu. 

91_ISO9001_rgb_120

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz