BUNKR | Lišák

11 999 Kč
Není skladem
Položka byla vyprodána…

Bunkr je modulární pohovka, která vznikla v České republice v roce 2020 a slouží k nekonečné zábavě i k odpočinku. Bunkr je jediný produkt svého druhu v celé Evropě, který vlastní certifikát kvality ISO 9001.

Skládá se ze čtyř hlavních pěnových matrací a dvou trojúhelníků. 

Bunkr rozvíjí dětskou fantazii a pohyb. Postavíte z něj cokoliv, co vás napadne! Pohovka, nedobytná pevnost, balanční dráha, chill zóna na oslavu nebo postel pro hosty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedna sada, nespočet možností využití. Bunkr je designová, modulární pohovka, který spojuje svět dětí a dospělých. Určený je totiž celé rodině a věřte, že se o něj s dětmi budete tu a tam přetahovat. Snadno přenositelné matrace nahradí leckterý kousek nábytku. Bunkr je takový náš chameleon, který na sebe vezme podobu toho, co je zrovna zapotřebí nebo co dětská fantazie vymyslí – rozšíření vaší pohovky v obývacím pokoji pro větší návštěvu se rychlostí blesku promění v trampolínu, která se v cuku letu stane odpočinkovým čtenářským koutkem.

Díky jednoduchým jednobarevným a potištěným potahům ze sametu snadno zapadne do vašeho domácího prostředí. Může být sladěným doplňkem nebo naopak výrazným prvkem, který zaujme na první pohled.

Rozměry Bunkru jsou 180 x 90 (90x90 složená) x 13 cm. Trojúhelníky jsou 50 cm dlouhé a 31 cm vysoké.

A složení Bunkru? Uvnitř naleznete kvalitní pěny nadprůměrné pružnosti, které se vyznačují vysokým komfortem užívání. Tyto pěny vlastní hygienický certifikát a certifikát OEKO-TEX®.

Naše pěny jsou namíchány tak, aby byly dostatečně pevné, ale zároveň dostatečně lehké, aby je zvládly unést i děti. 

Povrch Bunkru je řešený vyměnitelným a pratelným potahem, který šijí šikovné české švadlenky na severu Čech. Měkká, sametová látka je velmi odolná a skvěle se čistí - navíc ji můžete vyprat v pračce na 30 ℃. 

Kvalitní zipy odpovídají barvě Bunkru. Díky ušitým garážím se zip krásné schová, aby zamezil poranění. 

 

Bunkr není hračka. Jedná se o hravý bytový doplněk, který byl vyroben tak, aby odolal i dětské fantazii. Varování: Obsahuje malé části (jezdce zipů).

91_ISO9001_rgb_120Oeko_tex_-_umbrella_brand_-_11_2022.svg

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz