MOST 2v1 | Plameňák

3 999 Kč
Skladem

Lenoška, sedací puf, rozšíření spacího lůžka a doplněk pro domečky všech druhů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Number 1Most2v1 Toggle Answer

Lenošení v příjemné poloze nabízí most dětem i dospělým. Představuje příjemnou lenošku, ze které můžete vytvořit opěrátko na Bunkru. Perfektní je také jako průlez nebo okno do domečku.

Doplňuje ho malý půlkruh, který samostatně poslouží jako sedací puf. Dohromady je tato silná dvojka neocenitelným doplňkem dospěláckého jednolůžka Bunkr, díky kterému se lůžko 90x180 prodlouží o dalších 50 cm, a tak ani tomu největšímu dlouhánovi nebudou při přespání přečuhovat nohy.

Answer Image 1
Number 2 Rozměry Toggle Answer

Most je vysoký 52 cm, široký 90 cm a hluboký 26 cm. Výška půlkruhu je 30 cm, šířka 45 cm a hloubka 26 cm.

Answer Image 2
Number 3 Složení a péče Toggle Answer

Povrch Bunkru je řešený vyměnitelným a pratelným potahem, který šijí šikovné české švadlenky na severu Čech. Měkká, sametová látka je velmi odolná a skvěle se čistí – navíc ji můžete vyprat v pračce na 30 °C.

Zipy odpovídají barvě Bunkru. Díky ušitým garážím se zip krásné schová, aby zamezil poranění. Kvalitní pěny nadprůměrné pružnosti se vyznačují vysokým komfortem užívání. Záleží nám na planetě, proto přidáváme co nejméně barevných ustalovačů. Pěny pro nás vyrábí rodinná firma z Moravy.

Využívané materiály vlastní certifikát STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Znamená to, že materiál neobsahuje škodlivé látky v koncentracích, které mají negativní dopad na lidské zdraví, např. pesticidy, chlorfenoly, formaldehydy, alergenní barviva, zakázaná azobarviva a extrahovatelné těžké kovy.

Answer Image 3
Number 4 Další informace Toggle Answer

Most2v1 není hračka. Jedná se o hravý bytový doplněk, který byl vyroben tak, aby odolal i dětské fantazii.

Varování: Obsahuje malé části (jezdce zipů).

A jaké máme certifikace? Sledujte

Answer Image 3
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz