BUNKR | Filajová

11 999 Kč
Není skladem
Položka byla vyprodána…

Bunkr je modulární pohovka, která vznikla v České republice v roce 2020 a slouží k nekonečné zábavě i k odpočinku. Bunkr je jediný produkt svého druhu v celé Evropě, který vlastní certifikát kvality ISO 9001.

Skládá se ze čtyř hlavních pěnových matrací a dvou trojúhelníků. 

Bunkr rozvíjí dětskou fantazii a pohyb. Postavíte z něj cokoliv, co vás napadne! Pohovka, nedobytná pevnost, balanční dráha, chill zóna na oslavu nebo postel pro hosty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Number 1 Co je bunkr? Toggle Answer

Bunkr je variabilní pohovka, která je určena celé rodině. Vezme na sebe podobu toho, co zrovna potřebujete – rozšíření vaší pohovky v obývacím pokoji pro větší návštěvu se rychlostí blesku promění v překážkovou dráhu, která se nakonec stane odpočinkovým čtenářským koutkem.

Díky jednoduchým jednobarevným a potištěným potahům ze sametu snadno zapadne do vašeho domácího prostředí.

Může být sladěným doplňkem nebo naopak výrazným prvkem, který zaujme na první pohled.

Answer Image 1
Number 2 Rozměry Toggle Answer

Rozměry Bunkru jsou 180 x 90 cm, ve složeném stavu 90 x 90 cm. Výška matrace je 13 cm, což zajišťuje nejen skvělou stabilitu staveb, ale také bezpečí pro malé neposedy. Trojúhelníky jsou 50 cm dlouhé a 31 cm vysoké.

Answer Image 2
Number 3 Složení a péče Toggle Answer

Povrch Bunkru je řešený vyměnitelným a pratelným potahem, který šijí šikovné české švadlenky na severu Čech. Měkká, sametová látka je velmi odolná a skvěle se čistí – navíc ji můžete vyprat v pračce na 30 °C.

Zipy odpovídají barvě Bunkru. Díky ušitým garážím se zip krásné schová, aby zamezil poranění. Kvalitní pěny nadprůměrné pružnosti se vyznačují vysokým komfortem užívání. Záleží nám na planetě, proto přidáváme co nejméně barevných ustalovačů. Pěny pro nás vyrábí rodinná firma z Moravy.

Využívané materiály vlastní certifikát STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Znamená to, že materiál neobsahuje škodlivé látky v koncentracích, které mají negativní dopad na lidské zdraví, např. pesticidy, chlorfenoly, formaldehydy, alergenní barviva, zakázaná azobarviva a extrahovatelné těžké kovy.

Answer Image 3
Number 4 Další informace Toggle Answer

Bunkr není hračka. Jedná se o hravý bytový doplněk, který byl vyroben tak, aby odolal i dětské fantazii.

Varování: Obsahuje malé části (jezdce zipů).

A jaké máme certifikace? Sledujte

Answer Image 3
Jeden bunkr,
nespočet možností
 
pro děti
Pro děti

Bunkr rozvíjí dětskou fantazii a pohyb. Postavíte z něj cokoliv, co vás napadne! Pohovka, nedobytná pevnost, balanční dráha, chill zóna na oslavu nebo postel pro hosty.

I pro dospělé

BUNKR na sebe vezme podobu toho, co je zrovna zapotřebí a co si vymyslíte – doplněk na rozšíření stávající sedací soupravy pro dospělé, chill zóna na svatbu, hrad nebo trampolína pro děti. Vydrží energii vašich hostů, a přitom je tak pohodlná, že se nikomu nebude chtít zvednout.

pro dospělé
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz