Pronájem bunkru

Bunkr na víkend?

Ať už plánujete oslavu, dětskou párty, event nebo svatbu, jedná se o výjimečný den, kdy se sejdete se svými přáteli, rodinou nebo kolegy. Připravit a zorganizovat takový den není úplně jednoduchá záležitost – to ví každý, kdo takový den někdy připravoval. Přípravy oslav mohou být náročné na prostor a ne každý má doma takové možnosti, aby na oslavě mohl pohodlně usadit tolik lidí, kolik by si přál. Naše modulární pohovka BUNKR je ideálním řešením, jelikož se dá jednoduše přesunout i přeskládat. BUNKR na sebe vezme podobu toho, co je zrovna zapotřebí a co si vymyslíte – doplněk na rozšíření stávající sedací soupravy pro dospělé, chill zóna na svatbu, hrad nebo trampolína pro děti. Vydrží energii vašich hostů, a přitom je tak pohodlná, že se nikomu nebude chtít zvednout.

bunkr na zkoušku
bunkr na zkoušku2

Je libo interiér či exteriér?

Připraveni jsme na vše! Ať už je váš den doma nebo venku, BUNKR bude všude s vámi. Na výběr máme venkovní i vnitřní potahy, včetně nepromokavých potahů. Látky jsme vybírali tak, aby vydržely i dětské zacházení, neprošoupaly se, neklouzaly, daly se jednoduše čistit a zároveň byly příjemné.

Jak na to?

1
Vyberete si produkt z aktuální nabídky v sekci ½ Bunkr a ½ Multi Bunkr
2
Zašlete nám na e-mail info@chcibunkr.cz vybrané produkty, datum vaší akce, adresu a požadovanou dopravu (na výběr máme z osobního vyzvednutí nebo vám můžeme zajistit dopravu přes DHL)
3
Produkt vám doručíme den před plánovanou akcí. Přes víkend si BUNKR užijete a v pondělí vracíte k nám.
4
Naše potahy jsou snímatelné a pratelné, ale o následné čištění se postaráme my.
½ Bunkr ½ Multi Bunkr
Venkovní Vnitřní Venkovní Vnitřní
490 Kč 450 Kč 490 Kč 450 Kč

 

Samozřejmostí je u nás smlouva o pronájmu. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz