Bunkr na zkoušku

Bunkr na víkend?

Ať už plánujete oslavu, dětskou párty, event nebo svatbu, jedná se o výjimečný den, kdy se sejdete se svými přáteli, rodinou nebo kolegy. Připravit a zorganizovat takový den není úplně jednoduchá záležitost, to ví každý, kdo to někdy zkusil Ne každý má navíc doma možnost pohodlně usadit tolik lidí, kolik by si na oslavě přál. Pronájem naší modulární sedačky Bunkr je ideálním řešením!

Snadno ji přesunete a přeskládáte podle potřeby a vezme na sebe podobu toho, co zrovna potřebujete. Během pár vteřin se promění v rozšíření sedací soupravy, chill zónu na svatbu, hrad nebo trampolínu pro děti – možnosti jsou skutečně neomezené! Díky kvalitnímu provedení vydrží energii nejmenších hostů a poskytne takové pohodlí, že se nikomu nebude chtít zvednout.

bunkr na zkoušku
půjčení modulární sedačky Bunkr

Bunkr do interiéru i exteriéru

Připraveni jsme na vše! Ať už potřebujete modulární sedačku do interiéru nebo na zahradu, Bunkr je tu pro vás. Na výběr máme venkovní i vnitřní potahy, včetně nepromokavých potahů. Látky jsme vybírali tak, aby vydržely i dětské zacházení, neprošoupaly se, neklouzaly, daly se jednoduše čistit a zároveň byly příjemné.

Jak na to?

1
Vyberete si produkt z aktuální nabídky v sekci ½ Bunkr a ½ Multi Bunkr
2
Zašlete nám na e-mail info@chcibunkr.cz vybrané produkty, datum vaší akce, adresu a požadovanou dopravu (Bunkr můžete vyzvednou osobně nebo zajistíme dopravu přes DHL)
3
Produkt vám doručíme den před plánovanou akcí. Přes víkend si Bunkr užijete a v pondělí vracíte k nám.
4
Naše potahy jsou snímatelné a pratelné, ale o následné čištění se postaráme my.
½ Bunkr ½ Multi Bunkr
Venkovní Vnitřní Venkovní Vnitřní
490 Kč 450 Kč 490 Kč 450 Kč

 

Samozřejmostí je u nás smlouva o pronájmu. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz