Potah MULTIBUNKR | Panther

7 999 Kč –15 %
Snímek obrazovky 2024 05 09 v 22.51.30
7 999 Kč –15 % 6 799 Kč
Předobjednávka
Můžeme doručit do:
10.7.2024

S venkovním potahem si užijete spoustu zábavy během letních dnů i na zahradě! Zahradní tkanina je odolná vůči různým povětrnostním vlivům. Od horkého slunce, přes vítr, až po déšť nebo mráz. Naše potahy mají všechny potřebné certifikáty potvrzující jejich kvalitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použité látky mají vlastnosti Cleanaboo, Cleanaboo+, Antibacterial a Weatherproof. 

Cleanaboo je ochranná vrstva, díky které je potahová látka vysoce odolná vůči poškození a skvrnám. Látka tak omezuje absorpci tekutin. 

Cleanaboo+ je rozšíření ochrany, kterou nabízí cleanaboo. Usnadňuje odstranění zvláště obtížných skvrn, jako jsou skvrny od kávy, čokolády nebo pera. Díky tomuto řešení částice neulpívají na vláknech látky a udržují čistý nábytek i v případě dětské hry. 

Antibacterial vlastnost značí, že látka má schopnost odolávat růstu bakterií nebo může být aktivně navržena tak, aby zabránila šíření mikroorganismů. To je užitečné, protože venkovní nábytek je obvykle vystaven vnějším elementům, které mohou zahrnovat vlhkost a plesnivění, a antibakteriální vlastnosti mohou pomoci udržet látku čistou a hygienickou.

Weatherproof značí, že látka na potah je navržena tak, aby odolávala nepříznivým povětrnostním podmínkám. To zahrnuje odolnost proti dešti, sněhu a UV záření, aby se zabránilo poškození látky a zajišťovala dlouhá životnost nábytku.

Jeden set obsahuje:

2 potahy na matraci 60x60, 13 cm vysoké
2 potahy na matraci 120x60 (60x60 složená), 13 cm vysoké
2 potahy na trojúhelníkovité polštáře

 


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz