Bunkr Frogie

13 999 Kč
Předobjednávka
Můžeme doručit do:
10.7.2024

Pohodlný a stylový prostor pro odpočinek, zábavu a relaxaci i na čerstvém vzduchu? Venkovní produkty Momkii jsou navrženy tak, aby odolaly různým povětrnostním podmínkám a poskytovaly maximální komfort a funkčnost.  Díky své variabilitě se snadno přizpůsobí různým hracím scénářům, podpoří kreativitu a fantazii dětí a designově zapadnou i do světa dospělých. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Number 1 Co je bunkr? Toggle Answer

Bunkr je variabilní pohovka, která je určena celé rodině. Vezme na sebe podobu toho, co zrovna potřebujete – rozšíření posezení na terase nebo zahradě pro větší návštěvu se rychlostí blesku promění v překážkovou dráhu, která se nakonec stane odpočinkovým čtenářským koutkem na čerstvém vzduchu.

Díky jednoduchým jednobarevným a odolným potahům snadno zapadne do vašeho prostředí.

Může být sladěným doplňkem nebo naopak výrazným prvkem, který zaujme na první pohled.

Answer Image 1
Number 2 Rozměry Toggle Answer

Rozměry Bunkru jsou 180 x 90 cm, ve složeném stavu 90 x 90 cm. Výška matrace je 13 cm, což zajišťuje nejen skvělou stabilitu staveb, ale také bezpečí pro malé neposedy. Trojúhelníky jsou 50 cm dlouhé a 31 cm vysoké.

Answer Image 2
Number 3 Složení a péče Toggle Answer

Použité látky mají vlastnosti Cleanaboo, Cleanaboo+, Antibacterial a Weatherproof.  Cleanaboo je ochranná vrstva, díky které je potahová látka vysoce odolná vůči poškození a skvrnám. Látka tak omezuje absorpci tekutin.  Cleanaboo+ je rozšíření ochrany, kterou nabízí cleanaboo. Usnadňuje odstranění zvláště obtížných skvrn, jako jsou skvrny od kávy, čokolády nebo pera. Díky tomuto řešení částice neulpívají na vláknech látky a udržují čistý nábytek i v případě dětské hry.  Antibacterial vlastnost značí, že látka má schopnost odolávat růstu bakterií nebo může být aktivně navržena tak, aby zabránila šíření mikroorganismů. To je užitečné, protože venkovní nábytek je obvykle vystaven vnějším elementům, které mohou zahrnovat vlhkost a plesnivění, a antibakteriální vlastnosti mohou pomoci udržet látku čistou a hygienickou. Weatherproof značí, že látka na potah je navržena tak, aby odolávala nepříznivým povětrnostním podmínkám. To zahrnuje odolnost proti dešti, sněhu a UV záření, aby se zabránilo poškození látky a zajišťovala dlouhá životnost nábytku.

Answer Image 3
Number 4 Další informace Toggle Answer

Bunkr není hračka. Jedná se o hravý bytový doplněk, který byl vyroben tak, aby odolal i dětské fantazii.

Varování: Obsahuje malé části (jezdce zipů).

A jaké máme certifikace? Sledujte

Answer Image 3
Jeden bunkr,
nespočet možností
 
pro děti
Pro děti

Bunkr rozvíjí dětskou fantazii a pohyb. Postavíte z něj cokoliv, co vás napadne! Pohovka, nedobytná pevnost, balanční dráha, chill zóna na oslavu nebo postel pro hosty.

I pro dospělé

BUNKR na sebe vezme podobu toho, co je zrovna zapotřebí a co si vymyslíte – doplněk na rozšíření stávající sedací soupravy pro dospělé, chill zóna na svatbu, hrad nebo trampolína pro děti. Vydrží energii vašich hostů, a přitom je tak pohodlná, že se nikomu nebude chtít zvednout.

pro dospělé

Doplňkové parametry

Kategorie: Bunkr venkovní
Záruka: 3 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz