Vakii Queen | Grey Cloud

10 499 Kč
Předobjednávka
Můžeme doručit do:
10.7.2024

Láska na první dotek! Užijte si nekonečné pohodlí s Vakii. Ať už chcete relaxovat u filmu, vaší oblíbené knihy nebo si jen na chvíli odpočinout, Vakii vás obejme a zpříjemní vaše chvíle.

Konec obyčejným kuličkám. Chtěli jsme něco nového, extrémně pohodlného, designového a s přidanou hodnotou. Tak vznikl začátkem roku 2024 Vakii s unikátní směsí, která zaručuje pocit, jak kdybyste seděli na obláčku. Barvy a materiál vybíráme tak, aby Vakii zapadl do dětského pokoje, ale zároveň byl skvělým doplňkem do obývacího pokoje. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Number 1 Co je Vakii QUEEN? Toggle Answer

Nadýchaný a útulný doplněk Vakii Queen je největší z nabídky Vakii. Vakii je nejlepší společník pro relaxaci, čtení nebo například na rodinné sledování noční oblohy. Ve složeném stavu designově doplní dětský i obývací pokoj a po rozložení se z Vakii stane postel o velikosti 140 cm x 190 cm.

Může být sladěným doplňkem nebo naopak výrazným prvkem, který zaujme na první pohled.

Answer Image 1
Number 2 Rozměry Toggle Answer

Vakii Queen je největší z naší nabídky Vakii. Ve složeném stavu jsou jeho rozměry přibližně 140 cm x 60 cm, po rozložení 140 cm x 190 cm. Váha Vakii Queen je přibližně 13 kg.

Answer Image 2
Number 3 Složení a péče Toggle Answer

Povrch Vakii je řešený sametovou látkou CORD.Tento materiál má ochrannou vrstvu Cleanaboo, díky které je látka vysoce odolná vůči poškození a skvrnám. Látka tak omezuje absorpci tekutin. Rozlitá tekutina se na materiály zformuje do malých kapek a nepronikne do látky. Ty je třeba ihned odstranit suchým hadříkem nebo papírovou utěrkou a jemně je přiložit na tekutinu, aby se sama vsala. Není třeba třít materiál. Technologie cleanaboo je vhodná pro rodiny s dětmi. Případné skvrny díky cleanaboo jdou snadno vyčistit. Další z vlastností látky je zvýšená ochrana proti poškrábání a tahání nití v důsledku zvířecích drápků. Jemná, pevná vazba a hladký povrch zajišťují, že se chloupky nezapichují do materiálu a dají se snadno odstranit pomocí vlhkého hadříku nebo válečku na oděvy. Směs uvnitř vaku jsme zabalili do matracové tkaniny v gramáži 160 g/m². Tkaninu jsme opatřili zipem, kdyby byla potřeba do vaku přidat materiál navíc pro větší tuhost.

Answer Image 3
Number 4 Další informace Toggle Answer

Vakii není hračka. Jedná se o hravý bytový doplněk, který byl vyroben tak, aby odolal i dětské fantazii i energii dospělých. Obsahuje malé části (jezdce zipů). A jaké máme certifikace? Využívané materiály vlastní certifikát STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Znamená to, že materiál neobsahuje škodlivé látky v koncentracích, které mají negativní dopad na lidské zdraví, např. pesticidy, chlorfenoly, formaldehydy, alergenní barviva, zakázaná azobarviva a extrahovatelné těžké kovy.

Answer Image 3
Jeden Vakii,
nespočet možností
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz